24rodopi.bg/Общество
Веднъж наказван за шофиране без книжка, но хванат втори път зад волана.
Кърджалиец се озова в съда след като отново бил спипан по улиците в областния град. Превозното му средство било без регистрация.
За двете провинения той получи едно общо наказание от 6 месеца „лишаване от свобода“, както и глоба в размер на 255 евро. Присъдата е условна, с 3-годишен изпитателен срок.
