Зрелище: Девет гола на Арена „Арда“, но… 6 във вратата на  „Сините от Кърджали“!  Настройки на публикацията Етикети спорт,Top,Водещи, Няма съответстващи предложения Дата на публикуване 22.04.22 г. 17:08 ч. Постоянна връзка Местоположение Опции Заредени са още публикации.Публикация: Редактиране

Зрелище: Девет гола на Арена „Арда“, но… 6 във вратата на „Сините от Кърджали“! Настройки на публикацията Етикети спорт,Top,Водещи, Няма съответстващи предложения Дата на публикуване 22.04.22 г. 17:08 ч. Постоянна връзка Местоположение Опции Заредени са още публикации.Публикация: Редактиране

24rodopi.bg/Спорт Зрелищен мач, голово шоу, но тежка загуба на „Арда 1924“ у дома. Цели девет гола паднаха на стадиона в парк „Простор“ в Кърджали в

24rodopi.bg/Спорт

Зрелищен мач, голово шоу, но тежка загуба на „Арда 1924“ у дома. Цели девет гола паднаха на стадиона в парк „Простор“ в Кърджали в петъчния следобед. „Сините“ обаче сведоха глави след последния съдийски сигнал – 3:6 срещу „ЦСКА 1948“.

„Арда“ поведе в 3-ата минута след автогол на Александър Александров. Чочев, Топузов и Галин Иванов обаче обърнаха резултата до почивката за 1:3.

В началото на второто полувреме  Светослав Ковачев върна един гол, но десет минути по-късно Галин Иванов отново вкара, след което това стори и Емил Мартинов за „червените“. Иван Коконов успя да отбележи трети гол за „Арда“, а след това Галин Иванов сътвори хеттрик, оформяйки крайното 3:6.

„Днес просто нищо не се получи. Не беше нашият ден. Поемам отговорността“, коментира наставникът на „Арда 1924“ Стамен Белчев.