24rodopi.bg/Общество/Регион
„Всичко побеля, като в зима, все едно е валяло сняг!“, споделиха за 24rodopi.com жители на Кирково.

Опустошителна градушка е паднала надвечер в родопската община.
„Земята е в лед“, казва възрастна жена.
„Започна с порой, премина в град. Зелено почти не се вижда“, споделиха други жители на Кирково.
Снимки: Илхан Чалъм
