Войната на хлапетата – атаки с водни „бомби“ в парка!

Войната на хлапетата – атаки с водни „бомби“ в парка!

24rodopi.bg/Общество

Деца пълнят балони с вода и… атака. Обстрел на преминаващите в Градската градина.

„Щабът“ им е обществената чешмичка в парка. Безброй пръснати балони край нея.

„Абсолютно безобразие! Какво възпитание давате на тези деца?! Хвърлят балони с вода по хората, все едно всичко им е позволено!“, възмущава се гражданин във фейсбук групата „Кърджали днес“.