24rodopi.bg/Общество
Деца пълнят балони с вода и… атака. Обстрел на преминаващите в Градската градина.
„Щабът“ им е обществената чешмичка в парка. Безброй пръснати балони край нея.
„Абсолютно безобразие! Какво възпитание давате на тези деца?! Хвърлят балони с вода по хората, все едно всичко им е позволено!“, възмущава се гражданин във фейсбук групата „Кърджали днес“.
