Валят глоби в центъра: По стотачка за приклещената „зебра“

Валят глоби в центъра: По стотачка за приклещената „зебра“

24rodopi.bg/Общество

Акция на пътните полицаи в центъра на Кърджали. Прошка няма.

„Двама водачи „изгоряха“, спрели от двете страни на пешеходната пътека. Санкцията в този случай е 51 евро или 100 лева. Глоби отнесоха и други в района на площад „Освобождение“, сподели читател на 24rodopi.com.