24rodopi.bg/Общество
Акция на пътните полицаи в центъра на Кърджали. Прошка няма.
„Двама водачи „изгоряха“, спрели от двете страни на пешеходната пътека. Санкцията в този случай е 51 евро или 100 лева. Глоби отнесоха и други в района на площад „Освобождение“, сподели читател на 24rodopi.com.
