24rodopi.bg/Общество
Докато в големите градове мнозина още се чудят дали да гласуват, жителите на джебелското село Плазище вече показаха какво означава гражданска отговорност.
Пред секцията в селото се изви опашка от хора, които търпеливо изчакват реда си под ясното небе. Тук изборите не са просто политика, а надежда за по-добър живот в региона. „Гласуваме за развитието на малките села, за нови пътища и за по-доброто ни бъдеще“, споделят местните.
Секционната комисия работи при строга организация, а жителите на Плазище за пореден път доказват, че когато става въпрос за тяхното добро, те са пред урните.
