24rodopi.bg/Общество
Бързо производство е образувано в РУ-Кърджали за управление на автомобил след употреба на алкохол, съобщиха от полицията.
Около 6 часа в сряда в Кърджали полицейски служители спрели за проверка “БМВ“ с 32-годишен водач. Направеният тест за алкохол отчел 1,90 промила. Издаден е талон за медицинско изследване и е била взета кръвна проба за химически анализ.
Водачът е задържан за срок до 24 часа по Закона за МВР в полицейското управление.
