Темата+: Тревожни новини след катастрофата: Трима са в ОАИЛ и…

Темата+: Тревожни новини след катастрофата: Трима са в ОАИЛ и…

24rodopi.bg/Общество

„Трите момчета са в ОАИЛ. Момичето е в Хирургия и е добре, не е сериозно пострадало. Едното момче е в тежко състояние, още се борят за живота му. След вътрешен кръвоизлив е направена операция и е отстранен далака, но се е влошило, проблем с бял дроб, и са го поставили на изкуствено дишане…“.

Много тревожни новини след катастрофата край Великденче от тази сутрин.

Информацията до 24rodopi.com достигна от близки на пострадалите младежи.

Припомняме, че инцидентът стана около 9,30 часа на 28 май. Лек автомобил „Шкода“ излиза от пътното платно. В него са младежи на 23, 18 и двама на 19 години.

Откарани са в болницата в Кърджали.