24rodopi.bg/Общество
Автомобилът , който се блъсна в ТИР тази сутрин край Ботевград, е собственост на млад мъж от Джебел.
Това разкриха за 24rodopi.com хора, които са разпознали превозното средство.
„Колата е на Олджай“, посочиха източниците ни.
Припомняме, че тежкият инцидент стана на пътя Ботевград-София.
Камион закъсал в активната лента, а втори спрял до него, за да му окаже помощ. Малко след това лек автомобил „Фолсваген Голф“ с кърджалийска регистрация се забил в задната част на композицията на тежкотоварния камион.
25-годишният Олджай загива на място. В колата е пътувала и 23-годишна жена. Тя е настанена в болница с тежки наранявания.
