Телефони и зомбита – „мазане“ по екрана като лютеница по филия

Телефони и зомбита – „мазане“ по екрана като лютеница по филия

24rodopi.bg/Общество

Забързани, вторачени, ще се блъснат. Хора с телефони, от ранни зори. Движат се вглъбени в екраните. Между коли, право към дървета, улични стълбове. Въпрос на магия е как не се получават белези по главите. Сякаш използват джипиеса, за да открият дори къде е тоалетната в домовете си. Пък там – там е най-сладко. Напъване по изходна физиология и още по-голямо вторачване и „мазане“ по екраните. Бетер филия хляб, по която се нанася дебел слой лютеница с пръст.

Докъде сме я докарали…

Повече по темата – в новия брой на „Родопи voice“!