24rodopi.bg/Култура
Ардинското трио „Хармоника“ взе участие като гост в ежегодните срещи на фенклуба на турския футболен гранд Galatasaray.
И тази година турнирът събра почитатели на отбора от различни места.
По време на събитието, посланикът на Турция Н. Пр. Мехмет Саит Уянък и неговата съпруга изразиха високо мнение за таланта на триото. От своя страна момичетата отправиха искрена благодарност към организаторите и фенклуба за отправената покана. Те споделиха, че за тях е било изключително приятно да бъдат част от събитието и че високо ценят възможността да се включат в голямото семейство на привържениците на турския футболен клуб.
