Спипаха тийнейджърка, откраднала козметика за над 500 евро от магазин

Спипаха тийнейджърка, откраднала козметика за над 500 евро от магазин

24rodopi.bg/Криминале

Полицаи от РУ-Кърджали разкриха кражба на козметика за над 500 евро от търговски обект в Кърджали, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР.

След подаден сигнал и започнала проверка служителите на реда установили, че няколко пъти 18-годишна изнасяла от магазина различни продукти, без да заплаща. 

Извършителката на деянието е задържана за срок до 24 часа по Закона за МВР. В обитавано от нея жилище били открити две торби с козметични продукти, които са иззети.

Проверката по случая се извършва от сектор „Криминална полиция“ в управлението.