Скандал! Служителка на МВР дойде на работа с… 2,75 промила алкохол в кръвта

Скандал! Служителка на МВР дойде на работа с… 2,75 промила алкохол в кръвта

24rodopi.bg/Криминале Служителка на МВР в Кърджали дойде пияна на работа в понеделник сутринта. Паркира колата си и влезе, залитайки в дирекцията. До

24rodopi.bg/Криминале

Служителка на МВР в Кърджали дойде пияна на работа в понеделник сутринта. Паркира колата си и влезе, залитайки в дирекцията. Доказано е наличие на 2,75 промила алкохол в кръвта.

Това научи 24rodopi.com от отлично осведомени източници.

В 10.35 часа Ст. П., служител в Областна дирекция на МВР, дошла на работа, като поведението й на паркинга показвало, че тя е в нетрезво състояние. Влизайки в сградата, залитала по коридорите.

Пияната служителка отказала на пътни полицаи проверка за наличие на алкохол с дрегер. След скандално й поведение била издадена заповед за съответната проверка и последвала взимането на кръвна проба.

Ст. П. е задържана.

Очаквайте подробности

COMMENTS

WORDPRESS: 0