Сигналът: Пътят пропада! Много опасно под „Златен лист“!

Сигналът: Пътят пропада! Много опасно под „Златен лист“!

24rodopi.bg/Общество

„Много опасно на пътя! Асфалтът е пропаднал точно до шахтата!“, сигнализират читатели на 24rodopi.com.

Става въпрос за участък от булевард „Христо Ботев“ във „Възрожденци“, точно под блок „Златен лист“.

Опасността е сигнализира по роден обичай с поставена стара автомобилна гума.

Подобни пропадания има и към кръстовището на моста, преди разклона за Ардино. 

„Пътят е много зле, всичко това се случи след дейностите по Водния цикъл“, коментират водачи.