24rodopi.bg/Общество
„Много опасно на пътя! Асфалтът е пропаднал точно до шахтата!“, сигнализират читатели на 24rodopi.com.
Става въпрос за участък от булевард „Христо Ботев“ във „Възрожденци“, точно под блок „Златен лист“.
Опасността е сигнализира по роден обичай с поставена стара автомобилна гума.
Подобни пропадания има и към кръстовището на моста, преди разклона за Ардино.
„Пътят е много зле, всичко това се случи след дейностите по Водния цикъл“, коментират водачи.
