Шейхове са тук, за да инвестират в „Арда“?!… Не, просто балове в Кърджали…

Шейхове са тук, за да инвестират в „Арда“?!… Не, просто балове в Кърджали…

24rodopi.bg/Общество

Няма мач на „Арда“, „Сините от Кърджали“ в момента играят край морето.

Но истински калабалък на паркинга на стадиона в парк „Простор“. Скъпи возила, сякаш представители на петролен консорциум са тук, за да инвестират в клуба.

Не е и това.

Просто балове.