24rodopi.bg/Общество
Няма мач на „Арда“, „Сините от Кърджали“ в момента играят край морето.
Но истински калабалък на паркинга на стадиона в парк „Простор“. Скъпи возила, сякаш представители на петролен консорциум са тук, за да инвестират в клуба.
Не е и това.
Просто балове.
