24rodopi.bg/Общество
Условна присъда получи побойник след саморазправа в заведение в Кърджали.
Сблъсъкът е станал в малките часове на денонощието между 53-годишен и младеж на 19 години.
По-възрастният нанесъл средна телесна повреда на тийнейджъра, изразяваща се в счупване на раменната кост.
Съдът в Кърджали наложи като наказание „лишаване от свобода“ за срок от 4 месеца. Изтърпяването бе отложено с изпитателен срок от 3 години.
