Референдум?! Народът е прост и убива с камъни на стадиона…

Референдум?! Народът е прост и убива с камъни на стадиона…

24rodopi.bg/Коментари Референдумите са много лошо нещо. Британците били пример с „глупостта“ си да напуснат Европейския съюз след допитване до общест

24rodopi.bg/Коментари

Референдумите са много лошо нещо. Британците били пример с „глупостта“ си да напуснат Европейския съюз след допитване до обществото. В древна Елада пък сторили същото като задали въпрос дали да се убие Сократ и народът рекъл „Да“.

Абе, гадно нещо се референдумите.

Коментарът е на водещ на тв предаване по повод подписките за референдуми дали да въведем еврото и за президентска република.

Много е гадно мнението на народа, смята водещият. Ами, ако утре го питали дали някой да се убие с камъни на националния стадион „Васил Левски“?

Ето такива примери, граничещи с дебилизъм, дава водещият.

Думи в полза на интереса. Очаквайте скоро „правилните“ гости. Темата е спусната. Народът не трябва да се пита, той е прост и убива с камъни хора по стадионите.

Гнус! Това е единственото, което идва в главите след подобна антибългарщина. За такива изпълнения и изпълнители народът е въпрос на задача от страна на господарите.

COMMENTS

WORDPRESS: 0