24rodopi.bg/Общество
Ремонт на една окаяна улица. От десетилетия участъкът на „Републиканска“, от кръстовището с булевард „България“ до това с „Беломорски“, бе в безобразно състояние. Превърнал се в символ на безхаберие и тотална разруха в един областен град. Символ на управленска немощ.

Улицата минава и покрай една от емблемите на града – Регионалния исторически музей. Въпреки това – нищо не бе пипано по нея – дупки като окопи, пропаднал асфалт.
Всичко ще остане в миналото като неприятен спомен. Ремонт и на този окаян участък!
