Прекрасно утро и слънце като… за последно

Прекрасно утро и слънце като… за последно

24rodopi.bg/Общество

Прекрасно утро в понеделник. Като изключим обичайния натоварен трафик – центърът пък е пълен с изселници, почни няма паркоместа. Паспортна отново е окупирана.

Но времето е чудно. Цял ден слънце днес, температури до и над 23 градуса.

Като за последно.

От утре започват начумерените пролетни настроения. Облаци и надпревара на дъжд и гръмотевици. И така до края на седмицата.