24rodopi.bg/Общество
Прекрасно утро в понеделник. Като изключим обичайния натоварен трафик – центърът пък е пълен с изселници, почни няма паркоместа. Паспортна отново е окупирана.
Но времето е чудно. Цял ден слънце днес, температури до и над 23 градуса.
Като за последно.
От утре започват начумерените пролетни настроения. Облаци и надпревара на дъжд и гръмотевици. И така до края на седмицата.
