Първо в 24rodopi.bg:Ергюнал Сабри спечели сребърен медал на Европейското по бокс!

24rodopi.bg/Спорт Грузинец спря пътя на Ергюнал Сабри по пътя към златото на Европейското първенство по бокс в Ереван. Преди минути приключи финалната среща в категория до 48 кг на шампионата в арменската столица. Сахил Алавердов спечели с 4:1 съдийски гласа. Кърджалиецът е със сребърен медал. Очаквайте подробности

24rodopi.bg/Спорт

Грузинец спря пътя на Ергюнал Сабри по пътя към златото на Европейското първенство по бокс в Ереван.

Преди минути приключи финалната среща в категория до 48 кг на шампионата в арменската столица. Сахил Алавердов спечели с 4:1 съдийски гласа.