От кръчмата в колата и от колата в…

От кръчмата в колата и от колата в…

24rodopi.bg/Общество

Бързо производство е образувано в РУ-Крумовград за управление на автомобил след употреба на алкохол, съобщиха от полицията.

По пътя между селата Кандилка и Сърнак полицейски служители спрели за проверка лек автомобил „Ситроен“, управляван от 58-годишен. Направеният тест за алкохол отчел 2,11 промила. Издаден е талон за медицинско изследване и е била взета кръвна проба за химически анализ. Водачът е задържан за срок до 24 часа по Закона за МВР в полицейското управление.