„Опел“ излезе от пътя, спря се в храсти

„Опел“ излезе от пътя, спря се в храсти

24rodopi.bg/Регион

19-годишна с лек автомобил „Опел“ е катастрофирала вчера около 11 часа на изхода на село Чорбаджийско към село Подкова, потвърдиха новината на 24rodopi.com от полицията.

Водачката загубила контрол над управлението  на завой, автомобилът напуснал пътното платно и спрял в храсти. 44-годишна пътничка е била прегледана от медици от Филиала на спешна помощ в Чорбаджийско и освободена.

Тестът за алкохол на водачката е с отрицателен резултат. Произшествието е обработено по административен ред с акт по ЗДвП.