24rodopi.bg/Общество
По традиция в понеделник. Особено в пролетно-летния сезон. Тълпи от изселници пред Паспортна.
След 16,30 часа няма да има никой, но обичаят е спазен – от рано сутринта на опашката.
Подобни картини дори родиха кърджалийския лаф за любимото уиски на изселника. Било… „Passport“.
