24rodopi.bg/Темата+ Областният управител на Кърджали Даниел Делчев и други представители на правителството в различните региони са подали оставка сле
24rodopi.bg/Темата+
Областният управител на Кърджали Даниел Делчев и други представители на правителството в различните региони са подали оставка след 9.30 часа днес, научи 24rodopi.com.
Това е направено през електронната система на Министерския съвет. Областните управители настояват да бъдат освободени още на първото заседание на правителството тази седмица. Те отбелязват, че са изпълнили основното си задължение – провеждането на парламентарните избори.
Припомняме, че първо 24rodopi.com писа тази сутрин, че днес – 12 юни, оставка ще подадат всички областни управители в България и най-изненадан ще бъде министър-председателят Николай Денков. .
Решението за масовото подаване на оставки на представителите на правителството по региони е взето късно вчера.
До 10 часа оставки са подали областните управители на Пловдив, Софийска област, Монтана, Пазарджик, Видин, Хасково, Кърджали и др.
Даниел Делчев е областен управител на Кърджали от 20 май 2021 година.
COMMENTS