24rodopi.bg/Общество
Нова „бомбена“ атака в цялата страна, която не подмина и Кърджали.
Сигнали за поставени взривни устройства са били подадени тази сутрин на служебни мейли в учебни заведения в областния град.
Мишена на злонамерените действия са станали 8 школа и детски градини в областния град.
Всички деца са били евакуирани, сформирани са полицейски екипи, който са проверили на място сградите. Сигналите са били фалшиви, а учебният процес е подновен.
Припомняме, че подобни „бомбени“ заплахи имаше на два пъти и през миналата година.
