24rodopi.bg/Общество
В РУ-Златоград е започнато бързо производство срещу 34-годишен мъж от момчилградското село Прогрес, съобщават от местната полиция.
Мъжът е управлявал лек автомобил „БМВ“ след употреба на алкохол. Дрегерът отчел 1,2 промила. Деянието е извършено след като 34-годишният мъж е бил осъден за подобно провинение.
Водачът е дал кръвна проба. Задържан е за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
