24rodopi.bg/Регион
Жители на региона са били спипани с цигари без бандерол.
Вчера на платно „вход“ на ГКПП “Капитан Андреево“ полицаи са извършили проверка на лек автомобил „Мерцедес“, шофиран от 22-годишен от чернооченското село Нови пазар. В колата с него е пътувал и 34-годишен жител на кърджалийско село, съобщават от Областната дирекция на МВР в Хасково.
При проверката на колата са намерени 1200 къса безакцизни цигари. Папиросите са иззети, а на пътника е съставен акт по Закона за митниците.
