Напада старци, бие, взема им парите!

Напада старци, бие, взема им парите!

24rodopi.bg/Общество

Нов опит ще бъде направен 35-годишният мъж, който нападна и ограби двама старци, да бъде изправен пред Темида и делото срещу него да започне.

При предишния през март, окръжните магистрати в Кърджали отложиха заседанието поради ангажираност на адвоката на обвиняемия по друго дело.

Деянията са извършени в условия на опасен рецидив в областния град през август м.г.

При единия от случаите мъжът нападнал 84-годишен кърджалиец във входа на жилищен блок. Чрез използване на сила той отнел от стареца 100 лева.

При другия били отнети 300 евро и 300 турски лири от възрастен човек.