На трудовата борса: Шивачки, заварчици и бояджии няма, какво остава за лекари…

На трудовата борса: Шивачки, заварчици и бояджии няма, какво остава за лекари…

24rodopi.bg/Общество

Малко свободни места за висшисти на пазара на труда в региона.

Превърналият се в традиция недостиг на лекари – търсят се 14 медици. Обявена е и позиция за Председател на медицинска комисия. Бизнесът търси също така инженери, учител.

Далеч повече свободни места има за хора с основно и средно образование, показват офертите в Бюрото по труда.Търсят се машинни оператори, гладачи, перачи, касиери, шивачи, кроячи, заварчици, бояджии, окачествители на продукти и т.н.

Как се оцелява с метла в ръката – четете по-късно в 24rodopi.com!