24rodopi.bg/Общество
Малко свободни места за висшисти на пазара на труда в региона.
Превърналият се в традиция недостиг на лекари – търсят се 14 медици. Обявена е и позиция за Председател на медицинска комисия. Бизнесът търси също така инженери, учител.
Далеч повече свободни места има за хора с основно и средно образование, показват офертите в Бюрото по труда.Търсят се машинни оператори, гладачи, перачи, касиери, шивачи, кроячи, заварчици, бояджии, окачествители на продукти и т.н.
Как се оцелява с метла в ръката – четете по-късно в 24rodopi.com!
