24rodopi.bg/Кърджали Регионалният министър Иван Шишков ще посети Кърджали на 18 май, научи 24rodopi.bg. Идния четвъртък, ако не бъде ангажиран с неот
24rodopi.bg/Кърджали
Регионалният министър Иван Шишков ще посети Кърджали на 18 май, научи 24rodopi.bg. Идния четвъртък, ако не бъде ангажиран с неотложни правителствени задачи, той ще каже кога във времето ще бъде основно ремонтирана входната пътна артерия на града край Арда, която поема огромния трафик от вътрешността на страната за „Маказа“ – булевард „Беломорски“ от блок „Кока Кола“ до кръговото кръстовище пред автогара „21 век“ е в окаяно състояние.
В четвъртък ще се състои и отложената работна среща във връзка с безопасността на пътното кръстовище при спирка Глухар и „Теклас“. Тук често стават пътни инциденти, дори има смъртни случаи. Очаква се да се възложи изготвянето на технически проект за осигуряване на безопасността на участниците в движението, както и неговото реализиране в този участък от републиканския път I-5.
COMMENTS