24rodopi.bg/Общество
Традиционният мевлид за здраве и берекет в кърджалийското село Три могили. „Поздравихме се с местните жители за Курбан Байрам и си пожелахме здраве, мир и берекет. Благодарих на хората за тяхната подкрепа и ги уверих, че ще бъдем заедно и в добри, и в лоши дни. Като ръководство на Общината ще работим активно за реализиране на започналата промяна в инфраструктурата и благоустрояването на населените места, защото жителите на нашите села заслужават по-добри условия за живот, благоустроени населените места, по-добри пътища, редовен достъп до питейна вода и др.“, сподели кметът на Кърджали Ерол Мюмюн, който уважи събитието.
Заедно с него бяха Айтен Сабри – заместник-председател на НС и ПГ на ДПС, Байрам Байрам – народен представител от ДПС, Мухаррем Мухаррем – председател на Общински съвет-Кърджали и на общинската организация на ДПС -Кърджали, Енгин Идриз – председател на Областния съвет на МДПС, Налян Сали – председател на Общински съвет на МДПС-Кърджали, общинските съветници Берна Чауш-Карагьоз, Нихал Ибрям, Мюмюн Мустафа, Ахмед Мустафа.
На религиозното събитие присъстваха още кметът на селото Вежди Емин и кметове на населени места от района.
