Мевлид за здраве в селото и уверението на кмета…

Мевлид за здраве в селото и уверението на кмета…

24rodopi.bg/Общество

Традиционният мевлид за здраве и берекет в кърджалийското село Три могили. „Поздравихме се с местните жители за Курбан Байрам и си пожелахме здраве, мир и берекет. Благодарих на хората за тяхната подкрепа и ги уверих, че ще  бъдем заедно  и в добри, и в лоши дни. Като ръководство на Общината ще работим активно за реализиране на започналата промяна в  инфраструктурата и благоустрояването на населените места, защото жителите на нашите села заслужават по-добри условия за живот, благоустроени  населените места, по-добри пътища, редовен достъп до питейна вода и др.“, сподели кметът на Кърджали Ерол Мюмюн, който уважи събитието.

Заедно с него бяха Айтен Сабри – заместник-председател на НС и ПГ на ДПС, Байрам Байрам – народен представител от ДПС, Мухаррем Мухаррем – председател на Общински съвет-Кърджали и на общинската организация на ДПС -Кърджали, Енгин Идриз – председател на Областния съвет на МДПС, Налян Сали – председател на Общински съвет на МДПС-Кърджали, общинските съветници Берна Чауш-Карагьоз, Нихал Ибрям, Мюмюн Мустафа, Ахмед Мустафа.

На религиозното събитие присъстваха още кметът на селото Вежди Емин и кметове на населени места от района.