Малолетна изчезна от дома си – полицаи откриха момиченцето за 2 часа!

Малолетна изчезна от дома си – полицаи откриха момиченцето за 2 часа!

24rodopi.bg/Общество

Полицаи от РУ-Ардино установиха за два часа малолетна, напуснала дома си, съобщиха от Областната дирекция на МВР.

След сигнал, че момичето е напуснало дома си и до късните часове на 11 май не се е прибрало, са организирани издирвателни действия. Малолетната е била обявена за общодържавно издирване, но полицейски служители я открили още същата вечер по пътя за Ардино.

В добро здравословно състояние е, предадена е на родителите си.