24rodopi.bg/Общество
Като Народното събрание е. Всяка сутрин се събира и започва работа. Тоест, дискусия по всички наболели проблеми. С тази разлика, че не може да ги решава.
Заведение в района на пазара в Кърджали. Пенсионерите са там ката ден.
И „пленарното“ заседание започва…
