Купи жилище и не му пука, а после…

Купи жилище и не му пука, а после…

24rodopi.bg/Общество

Собственици на празни апартаменти в Кърджали се издирват.

„Купили, оставили, но има такси, които всички плащат – за общи части и т.н.“, споделя собственик на апартамент в областния град.

Фирма, стопанисваща входа пък, съди наред длъжници от схемата „Купих, ама ме няма и не плащам“.

Магистратите отсъждат в полза на компанията.

Повече в печатното издание – „Родопи voice“!