24rodopi.bg/Общество
Собственици на празни апартаменти в Кърджали се издирват.
„Купили, оставили, но има такси, които всички плащат – за общи части и т.н.“, споделя собственик на апартамент в областния град.
Фирма, стопанисваща входа пък, съди наред длъжници от схемата „Купих, ама ме няма и не плащам“.
Магистратите отсъждат в полза на компанията.
Повече в печатното издание – „Родопи voice“!
