24rodopi.bg/Общество
С настъпването на пролетта центърът на Ардино се изпълни с цвят и свежест.
Красиво оформените цветни композиции радват жителите и гостите на града, а за тяхната поддръжка ежедневно се грижат работниците от отдел „Екология и опазване на околната среда“ към Община Ардино. Техният труд придава приветлив и подреден облик на градската среда.
Снимка: Гюнер ШЮКРИ, Ардино
