24rodopi.bg/Общество
Участъкът на „Републиканска“ до кръстовището на Новия мост вече е готов, а маркировката предрича… кръгово. Целите са ясни – облекчаване на трафика

и по-бързо преминаване на автомобилите, които в сутрешните часове образуват дълги колони по съоръжението над Арда.
Припомняме, че в плановете на Общината влиза и кръгово във „Възрожденци“, както и още една лента в посока Прилепци.
