24rodopi.bg/Спорт
„Арда“ се раздели с още четирима играчи.
Футболистите Пламен Крачунов, Емил Виячки, Густаво Каскардо и Джелал Хюсеинов вече не са част от тима, съобщиха от клуба. Техните договори изтекоха и няма да бъдат подновявани.
Ръководството на клуба изказва огромна благодарност за незабравимите моменти с екипа на „Арда“, както в родното първенство, така и в Европа.
„Пожелаваме успех на всички и да знаят, че остават завинаги в сърцата на феновете“, допълват от „Арда“.
