24rodopi.bg/Общество
„Изгубих си шофьорската книжка!“.
След тази лъжа на водач пред служител в сектор „Пътна полиция“ в Кърджали, последва санкция. Мъжът документирал неистината в писмена деклараация.
Лъжата била установена, а по-късно се произнесе и съдът. Освободен от наказателна отговорност, но с глоба в размер на 511 евро.
