24rodopi.bg/Общество
„Дори на Земята животът изглежда като Рай! Човек трябва да се научи да вижда красивото, да се радва на важните мигове, да търси щастието в душевното спокойствие, да съзерцава“, споделя читател на 24rodopi.com.
Дългогодишен гурбетчия в Германия.
Прави паралел между хората там и у дома.
„Гледам ги тук, а и навсякъде, вторачили се в смартфоните, имат тапи в ушите. Умишлено си причиняват Глупостта! Не забелязват истинското около тях. С две думи: Съжалявам ги!“, посочва нашенецът.
