24rodopi.bg/Общество
„Влизам в голяма германска верига у дома. Някакво кафе се продава за 13,08 евро. Същият продукт го гледах в същата верига преди 10 дни в Германия – 5,99 евро. Защо? Мъчно ми е. Какви обороти завъртат тук тези вериги и какви са заплатите на персонала спрямо заплатите в Германия? А хората вършат едно и също. И продуктът е един и същ. Толкова ли ни смятат за богаташи?“, споделя гурбетчия за 24rodopi.com. Мъжът се е прибрал за почивка в родния край.
