Гурбетчия се прибра, „ужаси“ се и… след часове – обратно в чужбина!

Гурбетчия се прибра, „ужаси“ се и… след часове – обратно в чужбина!

24rodopi.bg/Общество

Гурбетчия се прибира в родния край. Мъкне саковете, но няма мерак да види първо жена си и децата. Отива на място, където да се развихри, барабар багажа с него.

Няколко часа по-късно той се качва обратно на буса към Западна Европа…

Какво му се е случило в региона, предопределило решението да бяга отново – четете в новия брой на „Родопи voice“!