24rodopi.bg/Регион
В 16 населени места влизат мобилни екипи на ОДМВР-Кърджали през месец юни, съобщиха от пресцентъра на дирекцията.
Служители на Криминална, Охранителна, Икономическа и Пътна полиция ще проведат срещи с жители на села в община Кърджали за разговори по проблеми, относими към работата на МВР.
На 11 юни полицейските екипи ще изслушат живеещите в селата Мост, Черешица, Звиница, Крин и Добриново. В три населени места са срещите на 18 юни – Глухар, Пепелище и Вишеград. На 24 юни са планирани разговори с населението в Чифлик, Мургово, Висока поляна и Мъдрец. Финалните посещения за месеца са на 25 юни в селата Перперек, Калоянци, Сватбаре и Гняздово.
