Германски фалит отваря… бизнес у дома?!

Германски фалит отваря… бизнес у дома?!

24rodopi.bg/Общество

Колона от паркирани бусове на входа на Момчилград буди сериозен интерес.

Край маантинелата, „надиплени“, като за изложение.

Едно от обясненията от запознати:

„Собственост са на двама братя. Работили са във фирма в Германия. Тя обаче е фалирала и те са закупили транспортните средства и са ги докарали у дома. Германският банкрут открива нови възможности за бизнес в родния край“.

Според други, собственикът е един и превозните средства са там от близо година.

Каквото и да е обяснението – „паркинг“ се е намерил, вероятно и „бизнес ниша“.