24rodopi.bg/Общество
Колона от паркирани бусове на входа на Момчилград буди сериозен интерес.
Край маантинелата, „надиплени“, като за изложение.
Едно от обясненията от запознати:
„Собственост са на двама братя. Работили са във фирма в Германия. Тя обаче е фалирала и те са закупили транспортните средства и са ги докарали у дома. Германският банкрут открива нови възможности за бизнес в родния край“.
Според други, собственикът е един и превозните средства са там от близо година.
Каквото и да е обяснението – „паркинг“ се е намерил, вероятно и „бизнес ниша“.
