Ерол Мюмюн излезе от сградата на МВР– посрещнат от десетки!

Ерол Мюмюн излезе от сградата на МВР– посрещнат от десетки!

24rodopi.bg/Общество

Кметът на Кърджали Ерол Мюмюн напусна сградата на Областната дирекция на МВР.

„Това е политически натиск, който напомня на едни предишни времена. Опит да се направи пиар“, каза Ерол Мюмюн.

Както 24rodopi.com първи писа, полиция влезе тази сутрин в Общината. Кметът бе отведен от няколко служители на МВР, за да бъде разпитан в дирекцията. Няколко часа Ерол Мюмюн бе в сградата.

Отвън се събраха десетки жители на областиня град в подкрепа на кмета. На място бяха зам.-председателят на парламента Айтен Сабри, народни представители, кметове на общини.