24rodopi.bg/Общество
„И да се вбесява човек – това е положението. Просташки манталитет. Пеша няма как да минеш, с кола – същата работа. В центъра е някакъв кошмар. Един спрял на тротоара, изселник пуснал аварийките на платното и хукнал към кебапа.
Остава само едната стара псувня на уста“, споделя читател на 24rodopi.com.
