Нико Ников/24rodopi.bg/Коментари
Летящата Козила претърпя истинско фиаско в Кърджали. И след посещението на жената, която неистово иска да е отдолу, когато пада нещо, от ПП-ДБ решили да използват нежната сила.
Пристигат Василев и Денков.
Асена и Дена, както им викат, щели да зарадват кърджалийци на втория ден от Рождество.
„Аз толкова хора не мога да събера и да искам“, още отеква като ехо от силния човек на ДСБ в Кърджали, но за истинската романтика на Промяната, какво ли ще дойде като калабалък?
Последната им проява в Кърджали (по време на предизборната кампания през миналия октомври) бе пред голяма хранителна верига във „Възрожденци“. По обедно време. Че да случат на тълпа от пазаруващи. Този път ще е на закрито, хвали се последният им водач на листа, който бърка мажоритарен с мажоретен, а и българският му е чок труден.
От местните структури на двете формации с подформации в тях вероятно стискат палци отново да дойдат сочени от тях за активисти на ДПС, че иначе излагация пред „големците“.
Щото идеята Асен и Ники да се появят на паркинг пред някоя верига далеч не е за подценяване. Тъкмо да видят как пазаруват върналите се гастарбайтери, пък и Василев да ги позанимае как се прави бюджет с дупки и много заеми. Като им види и торбите, с които излизат, с кеф да викне „Кой разпореди това безобразие?!“.
