24rodopi.bg/Общество
„Кажи ми само дума и ще остана…“.
Така пее Преслава.
Няма нужда дори да моли.
Дъждът си е дъжд, а Джебел си е Джебел.
Гръмотевици, светкавици, буря?
И все пак – празник е.
Джебел остана, на своя площад. А Преслава пя за свободните и непримиримите.
