Да извозиш гората…

Да извозиш гората…

24rodopi.bg/Общество

Пълни до краен предел, движат се бавно, но не спират. Тежкотоварни камиони с  прицепи. Дървесина догоре.

„Броил съм ги, сигурно 18 са минали. А, колко съм изпуснал, не знам“, споделя жител на „Боровец“.

Камионите идват от селата над Енчец.

„Една гора сигурно сме на минус“, допълва „броячът“.