Без билет в „градския“ в Нидерландия – 100 евро глоба „пътува“ към гурбетчийка в село

Без билет в „градския“ в Нидерландия – 100 евро глоба „пътува“ към гурбетчийка в село

24rodopi.bg/Общество

Гратис в градския транспорт и неприятно усещане за джоба у дома.

Жена от село в региона ще трябва да плати глоба в размер на 100 евро. Тя ползвала обществен транспорт в Нидерландия без билет. Санкцията за гурбетчийката пристигна в съда в Кърджали, където бе потвърдена и пратена за изпълнение към НАП.