24rodopi.bg/Общество
Гратис в градския транспорт и неприятно усещане за джоба у дома.
Жена от село в региона ще трябва да плати глоба в размер на 100 евро. Тя ползвала обществен транспорт в Нидерландия без билет. Санкцията за гурбетчийката пристигна в съда в Кърджали, където бе потвърдена и пратена за изпълнение към НАП.
