Алчността не винаги е вредна: Един блок по-малко в квартала и колко щастливи хора и животни!

Алчността не винаги е вредна: Един блок по-малко в квартала и колко щастливи хора и животни!

24rodopi.bg/Общество

Между блоковете във „Възрожденци“. Теренът е частен. И поради тази причина – в напълно неугледен вид.

От години собственикът иска да го спазари с някой строителен предприемач. Но офертата си е направо „Сделка с дявола“. Защото сайбията желае да получи в новата кооперация няколко апартамента и всички офис помещения на приземния. И няма будала, която да се върже.

Поради тази причина, сега тревата е бол. Зелено, радост за окото, пък и за кончето и цялата фамилия на каруцаря. Защото Общината коси край блоковете, а това местенце си остава като „хипермаркет“ с промоция за бедняка с кончето.

Един блок по-малко в големия квартал и колко много щастливи хора и животни.

Алчността не винаги носи негативи.